گیت فروشگاهی : معرفی ۵ شرکت برتر در زمینه دزدگیر فروشگاهی

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی ، ناجی فروشگاه شما

امروزه رشد جمعیت و نیاز به فروشگاه و هایپرمارکت های بزرگ یکی از فرصت های مناسب برای صاحبان کسب و کار است. اما با رشد جمعیت نیاز به کنترل و حفاظت از اجناس و کالا ها نیز مقوله بسیار مهمی است که همواره برای بسیاری از مدیران و فروشندگان نگرانی هایی را بوجود آورده است. همین امر سبب شده است که امروزه مبحث گیت فروشگاهی و گیت دزدگیر توجه بیشتری را به خود جلب نمایید.

یکی از اصلی ترین را ه ها استفاده از دوربین مدار بسته و استفاده از سیستم های ضد سرقت میباشد. که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی میباشند که در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم. در این مقاله قصد داریم به معرفی چند شرکت فعال که در زمینه گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی فعال هستند بپردازیم.

گیت فروشگاهی

اهمیت استفاده از گیت فروشگاهی

با داشتن گیت فروشگاهی فروشندگان با خیال آسوده به پاسخ گویی به فروشندگان خود پرداخته و نیازی نیست که حواسشان به سرقت اجناس و کالاها باشد. همچنین با داشن گیت دزدگیر هزینه های نیروی انسانی جهت مراقبت و نگهبانی کاهش داده میشود. و در تمام طول روز دستگاه فعال و هوشیار است.

معرفی شرکت های برتر در زمینه فروش گیت فروشگاهی

به دلیل اهمیت انتخاب شرکت مناسب جهت خرید و مشاوره بر آن شدیم تا شرکت های برتری که در زمینه های گیت فروشگاهی، گیت دزدگیر، لیبل دزدگیر، تگ دزدگیر، دزدگیر پوشاک، دزدگیر لباس، دزدگیر کتاب ، دزدگیر موبایل و … فعال هستند و به ارائه خدمت مشغولند معرفی کنیم.

۱) چشم سوم

شرکت چشم سوم با سابقه طولانی در زمینه تولید و واردات گیت فروشگاهی و با همکاری کادری مجرب از بخش فنی و فروش در این حوزه نسبت به ارائه بهترین سیتم های ضد سرقت ازجمله گیت و تگ دزدگیر اقدام کرده است. این شرکت پس از پژوهش های فراوان موفق شده است تگ و گیت هایی با کیفیت بهتر و قیمت کمتر نسبت به گذشته ارائه دهد. از جمله اهداف اصلی شرکت چشم سوم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تلاش چشم سوم واردات محصولات با کیفیت از کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان میباشد.
  • تلاش شبانه روزی چشم سوم برای تولید انواع تگ دزدگیر و گیت دزدگیر با کیفیت رقابتی.
  • چشم سوم همواره تلاش نموده که پاسخ گوی مشتری قبل و بعد از خرید باشد.
  • کارشناسان فنی شرکت چشم سوم همواره جهت مشاوره و بررسی عملکرد دزدگیر بصورت دوره ای در محل حضور پیدا میکنند.
  • همواره شعار شرکت چشم سوم “حفاظت از هزاران فروشگاه در ایران افتخار ما بوده است” میباشد.
  • ارائه خدمات در سرتاسر کشور

شماره تماس : ۰۹۹۱۲۵۱۵۲۵۰

۲) ایمن موج

گیت فروشگاهی

شرکت ایمن موج یک شرکت دانش بنیان میباشد که در زمینه تولید دزدگیرفروشگاهی فعالیت میکند. شرکت ایمن موج از سال ۸۴ آغاز بکار کرده و یکی از پیشگامان این عرصه میباشد. عمده فعالیت و تولید شرکت ایمن موج تولید دزدگیرهای فروشگاهی AM میباشد. شرکت ایمن موج توانسته است دز زمینه فروش دزدگیر پوشاک و لباس و دزدگیر موبایل موفق عمل نمایید

۳) شرکت BNB (بی ان بی)

گیت فروشگاهی

شعار شرکت BNB “با ما باشید نگران فروشگاهتون نباشید” است. شرکت BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.
شرکت BNB دارای انواع دزدگیر RF و دزدگیر AM میباشد. همچنین در زمینه فروش تگ دزدگیر و لیبل دزدگیر ، دزدگیر کتاب و پوشاک فعایت مینماید.

دزدگیر فروشگاهی – تگ فروشگاهی – لیبل دزدگیر- دزدگیر لباس – لیبل امنیتی – گیت دزدگیر – گیت فروشگاهی – تگ صدفی – خنثی کننده لیبل دزدگیر – جدا کننده تگ دزدگیر – دزدگیر موبایل و الکترونیکی – گیت و دزدگیر فروشگاهی – تگ گلفی – تگ صدفی – تگ کوچک دزدگیر – تگ پنسیل – تگ مدادی – تگ

شرکت چشم سوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *