گیت فروشگاهی در کرج

گیت فروشگاهی در کرج : شرکت چشم سوم نماینده راکو آلمان، توانسته است خدمات بسیار خوبی به صاحبان فروشگاه ها و هایپرمرکت ها ارائه نماید.
بدلیل همجوار بودن استان تهران با شهر کرج، کارشناسان چشم سوم، دائما به شهر کرج در رفت و آمد هستند. و پاسخگوی نیاز مشتریان و همکاران گرامی هستند.

جمعیت شهر کرج بالا است و روز به روز به جمعیت این شهر افزوده میشود. فروشگاه های موجود در کرج، طبق گزارشات که صاحبان فروشگاه ها و هایپر مارکت ها داده اند. به دلیل داشتن جمعیت زیاد از سرقت مصون نمیباشند.

خرید گیت فروشگاهی در کرج

اگر قصد خرید گیت فروشگاهی در کرج را دارید. میتوانید از مشاوره رایگان بخش فنی شرکت چشم سوم بهرهمند باشید. و اگر نیاز باشد که کارشناسان چشم سوم در فروشگاه و هایپر مارکت شما حضور داشته باشند. در اسرع وقت، جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر باشما هماهنگ میشوند.

گیت فروشگاهی در کرج

نصب دزدگیر فروشگاهی در کرج

نصب گیت فروشگاهی رایگان میباشد، و علت آن بخاطر همجوار بودن شهر کرج با استان تهران است. اگر گیت دزدگیر خود را از شرکت چشم سوم تهیه نموده اید، برای نصب و تنظیم، تکنیسین های شرکت، بری خدمت رسانی در مغازه و یا فروشگاه شما در اسرع وقت حضور پیدا مینمایند.

تنظیم گیت فروشگاهی:
چنانچه برای تنظیم دزدگیر فروشگاهی نیاز به آموزش و مشاوره داشته باشید، میتوانید با چشم سوم تماس حاصل نمایید. و بصورت تلفنی ازخدمات بخش فنی بهرهمند گردید. اگر نیاز باشد کارشناسان چشم سوم در اسرع وقت برای تنظیم و یا تعمیر گیت دزدگیر بصورت حضوری، خدمت شما میرسند.

گیت فروشگاهی در کرج

تعمیر دزدگیر فروشگاهی در کرج

چنانچه دزدگیر فروشگاهی شما دچار عیب و نقص است و عملکرد آن دچار مشکل شده است.

گیت فروشگاهی همانند هر وسیله الکتریکی دیگر ممکن است دچار مشک و نقص شود و نیاز به تعمیر باشد مشکلات دزدگیر فروشگاهی میباشد از:

  • بوق اضافه: دستگاه بخود و بی جهت بوق میزند.
  • دستگاه روشن نمیشود.
  • دستگاه روشن میشود اما هنگام عبور تگ دزدگیر، آلارم نمیدهد.

اگر هر یک از مشکلات بالا برای گیت دزدگیر شما پیش آماده است، برای حل مشکلات میتوانید با شرکت “چشم سوم” تماس حاصل نمایید.